Ігровий автомат The Emperor’s Tomb

Розробник: Evo Play
Дата основи: 2017
Мінімальний депозит: 100
Бонус: BonusGame, FreeSpins, Scatter symbols, Wild, Бонусні символи, Діапазон RTP, Множник, Множник у ФріСпінах
Мінімальна ставка $, €, £ : 4.5
Платежки: Visa
Mastercard
WebMoney
Bitcoin
Litecoin
Ethereum та інші
Служба підтримки: Сапорт Чат 24/7
Максимальна ставка $, €, £: 1800

Ігровий автомат The Emperor’s Tomb – пориньте у світ Стародавнього Китаю

Ігровий автомат The Emperor’s Tomb – розробка провайдера Evoplay. Тематика слота – Стародавній Китай із відповідною символікою. Його випустили 15 листопада 2017 року, але досі не втратив своєї актуальності. Відмінна риса – відмінний коефіцієнт повернення грошей лише на рівні 94%. В ігровому автоматі стандартне поле розміром 5х3, де представлено 9 фіксованих ліній, розташування яких не змінюється, тому гравець вже після кількох спинів відразу бачитиме свій можливий виграш. Додатково передбачено значний діапазон ставок. Їх можна виконувати від 0,1 до 500 монет з урахуванням власних побажань, обраної ігрової тактики та наявного банкролу. Відповідно, чим вище витрачена на спин сума, тим більш значущим буде приз. Максимально цей автомат дозволяє легко виграти до 225 000 монет за одне обертання барабанів.

Інші цінні для гравців характеристики, які пропонує слот The Emperor’s Tomb:

  1. Частота активації фриспінів становить 1:165.
  2. Частота видачі максимального виграшу у розмірі 500 млн. спинів становить у звичайному режимі – 545, у бонусному – 26, під час безкоштовних обертань – 1727
  3. Вірогідність видачі хіта становить 36%.
  4. Частота активації бонусу дорівнює 1:103.
  5. Вірогідність видачі максимальних виграшів залежить від їхнього виду: Big Win – 1:189б, Epic Win – 1:7765, Super Win – 1:833, Mega Win – 1:4903.

Ігровий автомат The Emperor’s Tomb приємно вражає наявністю бонусних опцій. Перша – фрізпіни, з якими процес гри стає цікавішим і динамічнішим, а шанси на виграш без додаткових вкладень збільшуються. Передбачено також призовий раунд, в якому можна розраховувати на вищі виграші.

The Emperor’s Tomb гратиме демо – перевірте свою удачу

Деморежим – відмінна можливість ознайомитися з ігровим автоматом детальніше, дізнатися більше про його функції, приховані опції. Нерідко задіяні також для того, щоб відпрацювати стратегії та тактики, з якими можна розраховувати на вищі виграші. З безкоштовним режимом можна забути про ризики та вкладення, просто занурюючись у захоплюючий геймплей слота. Найчастіше немає необхідності в реєстрації з внесенням особистих даних і тим більше не потребує поповнення рахунку.

Зокрема, The Emperor’s Tomb гратиме демо – шанс зрозуміти, як часто випадають безкоштовні спини і на які виграші з ними можна розраховувати. Корисна інформація про фриспіни:

  1. Активація. Вони запускаються з появою трьох і більше скаттерів. У грі це знак колісниці з кіньми.
  2. Кількість. Вдається отримати 15 безкоштовних обертань.
  3. Виграш. Усі виграшні комбінації потроюються, тобто підсумкова нагорода виходить значною, якщо порівняти з геймплеєм у звичайному режимі.

При цьому якщо під час активних фриспінів повторно випадають три скатери, то рахунок безкоштовних обертань збільшується ще на 15 запусків.

А також демо режим, який пропонує слот The Emperor’s Tomb, – можливість познайомитися з тим, яка пропонується бонусна гра в слоті і що вона є. Щоб вона запустилася, потрібно отримати символи Амфори на трьох центральних барабанах. Далі гравцеві належить вибрати одну із дверей із запропонованих варіантів. Завдання: знайти напис Collect, який символізуватиме кінець та отримання значущого виграшу.

The Emperor’s Tomb грати на гроші можна в будь-який зручний час

The Emperor’s Tomb EvoPlay відрізняється яскравою графікою, приємним музичним супроводом та чудовим промальовуванням символів. Останні підібрані ретельно та точно відповідають тематиці. Вони поділяються на два види:

  • низкооплачувані – це традиційні картки, у тому числі K, Q, A, 10;
  • високооплачувані – це тематичні зображення на тему історії Стародавнього Китаю, у тому числі Китайська стіна, Колісниця з кіньми, Імператор та інші.

The Emperor’s Tomb грати на гроші слоти Україна – це можливість чудово провести час, розважитися, відпочити від суєти повсякденних буднів і виграти гарну суму, якщо успіх буде прихильний. Для можливості геймплею доведеться пройти реєстрацію у гральному закладі та поповнити рахунок. Нерідко цей процес дозволяють отримати додаткові бонуси, які можна витратити у слоті. Результат – насичений ігровий процес із хорошою ймовірністю перемоги.

Ігровий апарат The Emperor’s Tomb простий у керуванні. У нього стандартне налаштування кількості ліній, ставок тощо. Усі елементи розташовані у нижній частині автомата. До початку рекомендується ознайомитися з таблицею виплат, щоб розуміти, які комбінації дають якийсь виграш.

The Emperor’s Tomb слот Україна дозволить поринути у захоплюючий, динамічний та яскравий геймплей. Досить часто випадання фриспінів та бонусної гри робить його ще цікавішим і підвищує шанси на успіх.

Увійти Реєстрація